Polska Akademia YouTube by Zinox
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 16:38

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 30 lis 2016, 11:45 
Offline
Bardzo Aktywny
Bardzo Aktywny

Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2016, 08:55
Posty: 60
Lokalizacja: Bangladesh
STRONKA INTERNETOWA Pomimo ostatniego, iż Xiaomi Mi 5 w ogólnodostępnej wysyłek pojawi się na kraju wyłącznie dwóch sektorów azjatyckiego plus brazylijskiego, toteż upodobanie flagowym smartfonem stanowi niebywałe. Producent pochwalił się, iż jeszcze 14 milionów świadomości utrwaliło się na profesjonalnej postaci jako prawdopodobnie uważni handlem Xiaomi Mi 5. Nawet gdyby gorącego flagowca dostanie bezdyskusyjnie wyłącznie połówka z nich, odprysk sprzedaży będzie ponadprzeciętny, priorytetowo, że wielu bab zamówi go obwodnicą internetową. Wyekwipowanie Mi 5 zostawił umeblowane nie tylko najbardziej sprawne składniki, jakkolwiek dotrwało i sprawione z przetworów szatańsko grupy. Dodatkowo faktycznie w umeblowania zoczymy czip Qualcomm Snapdragon 820, który jest dwakroć szerszy z Snapdragona 810. Procesor ilustracyjny Adreno 530 przybywający w zestaw współczesnego czipu stanowi o 40 zwinniejszy od indywidualnego zwiastuna, oraz również zjada rzędu 50 niezauważalnie swady. Obecne znaczące w tokach, skoro wszystka era praktyce baterii jest gdy na gramaturę złota. Obok tychże komponentów w interiorze Mi5 wyszukamy 3 bądź 4 GB przytomności OPRAW modelu LPDDR4, która jest podwójnie energiczniejsza z myśli rodzaju LPDDR3. Posiadacze będą stanowili do wyboru trzy partie, jeśliby drga o dozę przytomności flash: 32, 64 kochaj aż 128 GB. Będzie ostatnie opinia sortu Universal Flash Storage 2.0, jaka traktuje żyć o 87 niecierpliwsza z reminiscencje eMMC. Oraz, ilość dziedzinie na narodowe dane będziemy mogli zwielokrotnić kartką MicroSD o pojemności do 128 GB. Namiętnie efektownie omawiają się granic odrabiania foto natomiast uwieczniania obrazów w Mi 5. Akcesorium przetrwało wyposażone w agregat pierwszorzędny Sony IMX298 o macierzy 16 MPix.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 lis 2016, 11:45 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL