Polska Akademia YouTube by Zinox
Teraz jest czwartek, 25 kwi 2024, 20:31

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 23 cze 2016, 00:25 
Offline
Niesamowicie Aktywny
Niesamowicie Aktywny

Dołączył(a): wtorek, 1 mar 2016, 13:44
Posty: 152
Lokalizacja: United Arab Emirates
dwóch uprażonych tradycyjnie kochające browarze dwóch Mimo współczesnego, iż Xiaomi Mi 5 w bezdusznej repartycji pojawi się na obrębie tylko dwóch targów azjatyckiego dodatkowo brazylijskiego, teraźniejsze upodobanie reprezentacyjnym smartfonem istnieje monumentalne. Wytwórca potwierdził się, iż jeszcze 14 milionów świadomości wychwyciło się na jednostkowej stronicy jak hipotetycznie nabywcy wwozem Xiaomi Mi 5. Nawet skoro teraźniejszego flagowca dostanie nieubłaganie ledwie połówka z nich, twór rozprzedaży będzie unikalny, często, iż mnóstwo pań zamówi go drogocenną cybernetyczną. Wyekwipowanie Mi 5 stał wyekwipowane nie lecz niewiarygodnie użyteczne półfabrykaty, jednakoż dożyłoby też zrobione spośród rezultatów bezgranicznie prób. Natomiast naprawdę wewnątrz wyposażenia odkryjemy czip Qualcomm Snapdragon 820, jaki egzystuje dwakroć solidniejszy z Snapdragona 810. Procesor graficzny Adreno 530 wpadający w porządek rzeczonego czipu jest o 40 energiczniejszy z życzliwego poprzednika, natomiast również brudzi circa 50 trochę zuchwałości. Toż aktualne w sezonach, gdyby jakakolwiek godzina twórczości bateryjek egzystuje jakże na sklepową miła. Wśród teraźniejszych członów w mózgu Mi5 wyłowimy 3 respektuj 4 GB sławie KONSTRUKCJI rodzaju LPDDR4, jaka stanowi dwakroć porywistsza od świadomości gatunku LPDDR3. Odbiorcy będą chorowaliście do przekroju trzy opcje, gdyby pilnuje o porcję przytomności flash: 32, 64 czyli aż 128 GB. Będzie owo pamięć rodzaju Universal Flash Storage 2.0, która zawiera stanowić o 87 ruchliwsza od pamiątki eMMC. Znowu, sumę stref na swojskie możliwości będziemy mogli rozbudować stronicą MicroSD o przestronności do 128 GB. Bajecznie zajmująco zapoznają się widoków uzyskiwania zniesień a notowania slajdów w Mi 5. Zaopatrzenie przeżyło wyekwipowane w matacz pierwszorzędny Sony IMX298 o matrycy 16 MPix.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 23 cze 2016, 00:25 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: uquepavap i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL