Polska Akademia YouTube by Zinox
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 11:53

Strefa czasowa: UTC


Regulamin działu


W tym dziale podajemy TYLKO I WYŁĄCZNIE linki do filmów, a nie do konkretnych kanałów. Kanału umieszczamy w dziale KANAŁ. Posty nieprawidłowe będą usuwane, a nie przenoszone.



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 26 sie 2015, 17:16 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 26 sie 2015, 07:12
Posty: 19
Ten dział został stworzony, aby wrzucać tutaj LINKI do swoich filmów na serwisie YouTube. Wrzucamy LINKI, a nie osadzone video w poście gdyż po wejściu na serwer YouTube jest większa szansa, że inne interesujące filmy pojawią się w proponowanych filmach.

Zasada działania jest prosta, ty wrzucasz link - a inny oceniają twój film, a także ewentualnie dają ci porady i wskazówki. Dzięki wrzuceniu LINKA jest większa szansa, że ktoś obejrzy inne twoje filmiki spośród proponowanych filmów

Aby zachować estetykę, łatwość wyszukiwania i ogólną spójność posta należy stosować się do kilku prostych porad:

1. Tytuł powinien zawierać Nazwę użytkownika i tytuł filmu(ewentualnie tematykę filmu)
2. W Treści posta wrzucamy link BEZPOŚREDNIO do filmiku oraz opis
3. Opis filmiku powinien być krótki i trafny. Nie piszemy długich i kwiecistych opisów gdyż, może to odwieść użytkowników od sedna sprawy czyli od filmu.
4. Zachęcamy innych do podzielenia się swoją opinią pisząc proste zwroty typu "Czekam na wasze opinie" "Co mogę poprawić w moich następnych filmach?" itd.
5. Post nie powinien zawierać błędów(Głównie ortograficznych i logicznych, rzadziej gramatycznych) ponieważ może to sprawić wrażenie posta pisanego byle jak.

Przykładowy post przedstawiający filmik mojego autorstwa pod tytułem "Wszystkie Gry NES"

Tytuł Posta: Zinox - Wszystkie Gry NES

Treść Posta:

Cześć!
Chcę wam zaprezentować mój filmik "Wszystkie Gry NES" - Jest to prosty Filmik przedstawiający jak, sama nazwa wskazuje, wszystkie gry z konsoli NES. Filmik jest zachowany w stylistyce klasycznych ośmiobitowych gier dzięki dodaniu pasującej muzyki. Mam nadzieję że film wam się spodoba:

LINK https://www.youtube.com/watch?v=ymlPlAtcpeE

Z góry dziekuję za wszystkie opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne(w końcu człowiek uczy się na błędach).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 sie 2015, 17:16 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL